Atrakcje
Atrakcje

Atrakcje

Strefa Akcji

Tego na Błoniach PGE Narodowego jeszcze nie było! O ekstremalne emocje zadbają najlepsi polscy kierowcy w swoich unikalnych, legendarnych i mocnych autach. Na specjalnie przygotowanym torze będzie można obserwować rywalizację najlepszych z najlepszych. Nie zabraknie spektakularnych pokazów przygotowywanych przez kilkunastu drifterów na czele z Kubą Przygońskim oraz zaledwie 12-letnim drifterem Jasiem Borawski.

Dodatkowo obejrzymy wyścigi Rallycross, Radicale, Orlen Platinum Porsche Cup, czy rywalizację Lambo vs. ... Maluch! Moc emocji czeka także miłośników dwóch kółe: zagraniczna czołówka motocyklowych akrobatów, z ekipa FMX RedBulla i stunterzy z grupy Infamous.

To wszystko między 13:00 a 20:00 w 5 blokach tematycznych:
Czas na start, Uliczne Wyścigi, Świat Wyścigów, Szybcy i Szybsi oraz Polska Moc.

Atrakcje

Pit Party

Ponad 600 pojazdów - tego na VERVA Street Racing jeszcze nie było!
Największa wystawa pojazdów w Polsce, otwarta cały dzień to unikalna okazja dla fanów motoryzacji, by swoją pasję przekazali najbliższym. Obok siebie, w parku maszyn, zaparkują najszybsze i najdroższe auta. Unikalne perełki krajowej i światowej motoryzacji. Pokażemy m.in. polskie i europejskie klasyki, amerykańskie legendy, auta Jamesa Bonda, elektryczne nowości, samochody tuningowane, lowridery, czy samochody marzeń.

Nie zabraknie wszystkich generacji Porsche 911, ciężarówek ze Studia Areografu, Calibry Tsunami z ponad 2000 konnym silnikiem, czy unikatowej Hondy NSX! To tylko niewielka część tego co uczestnicy będą mogli zobaczyć w przygotowanych przez organizatora 14 strefach wystawowych!

Atrakcje

Muzyka

W tym roku VERVA Street Racing to także koncerty największych, polskich gwiazd muzycznych! Uczestnicy będą mogli zobaczyć i posłuchać młodziutkiej Margaret, znanej z hitu „Thank You Very Much” i rockandrollowego, pełnego energii zespołu Afromental, który już nie raz udowadniał, że na scenie nie ma sobie równych.

To jednak nie wszystko! Na scenie pojawi się również dziewczyna o słowiańskim uroku, czyli Cleo, a imprezę zamknie koncert niezastąpionej wokalistki, kompozytorki, autorki wielu hitów – Kayah!

Atrakcje

Strefa Rodzinna

VERVA Street Racing to wydarzenie dla całej rodziny! W Strefie Rodzinnej dzieci będą mogły na żywo zobaczyć auta znane dotychczas z bajek oraz dać upust swojej energii na dziesiątkach dmuchańców i trampolin.

Na starszych będzie czekała strefa Xbox oraz nauka jazdy dla dzieci. Wspólne doświadczenia, emocje, energia, a to wszystko w spektakularnym, motoryzacyjnym kontekście!

Atrakcje

strefa gastronomiczna

Od burgerów, poprzez kanapki w stylach z całego świata, wyśmienite słodkości, zdrowe koktajle, azjatyckie smakołyki. Różnorodna gama smaków – dania lekkie i sycące, obiadowe i deserowe, tradycyjne i nowoczesne. Od pożywnego śniadania, po przez wyśmienity obiady, do nocnego głodu. Podczas VERVA Street Racing zakończymy sezon food trackowy razem z Żarciem Na Kółkach.

Strefa Stop Cafe to stylizowana, 11-metrowa amerykańska ciężarówka z naczepą stanowiącą prawdziwą, ruchomą restaurację na czternastu kołach, która pojawia się na największych masowych i sportowych imprezach w kraju.

Do tego strefa relaksu z parasolami i leżakami, a także specjalnie przygotowane menu, które zapewni energię na długie godziny zabawy.